Philips Lighting daalt op Aex

Dinsdag 27 februari 2018

Philips heeft gisteren opnieuw aandelen Philips Lighting verkocht. Dat vonden beleggers niet leuk. De koers daalde in een dag met 2%.
Philips Lighting daalt op Aex

Vorig jaar verkocht Philips al aandelen, waardoor het belang in Philips Lighting daalde naar circa 39%. In de loop van het afgelopen jaar daalde dat verder naar een kleine 30%.

Nu heeft het bedrijf 16,2 miljoen aandelen van het afgesplitste bedrijfsonderdeel verkocht voor € 32,10 per stuk, wat een opbrengst opleverde van ruim € 520 miljoen. Het aandeel van Philips in Philips Lighting daalde daardoor naar iets meer dan 18%. Het aandeel Philips zelf daalde op de Aex 0,1%.

Philips heeft eerder aangegeven zijn volledige belang in Philips Lighting in de komende jaren te willen verkopen.

 



Links

www.lighting.philips.com
www.philips.nl/licht

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, #philips, verkoop

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden