Pensioen voor Michael Stiehl

Donderdag 28 juli 2022

Managing partner bij Rauch Michael Stiehl gaat met pensioen. 31 augustus is zijn laatste dag. Stiehl werkte bijna 23 jaar als algemeen directeur bij het bedrijf.
Pensioen voor Michael Stiehl

Michael Stiehl begon op 1 oktober 1999 bij Rauch als algemeen directeur. Tot 2001 was hij commercieel directeur en was vanaf toen voorzitter van de directie. Sinds deze tijd heeft hij het bedrijf verder ontwikkeld en bij gedragen aan de nieuwe koers, waarbij Rauch zich meer richt op de groeiende e-commerce business.

 

Michael Stiehl is ook zeer betrokken bij de brancheverenigingen en heeft hij de verantwoordelijkheid op zich genomen als vice-president van de federale vereniging van de Duitse meubelindustrie. Sinds eind juni 2022 heeft Rainer Hribar de functie van Stiehl opgevolgd als CEO. Michael Stiehl blijft echter als aandeelhouder nauw verbonden met de groep.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, pensioenering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden