Pensioen voor Michael Stiehl

Donderdag 28 juli 2022

Managing partner bij Rauch Michael Stiehl gaat met pensioen. 31 augustus is zijn laatste dag. Stiehl werkte bijna 23 jaar als algemeen directeur bij het bedrijf.
Pensioen voor Michael Stiehl

Michael Stiehl begon op 1 oktober 1999 bij Rauch als algemeen directeur. Tot 2001 was hij commercieel directeur en was vanaf toen voorzitter van de directie. Sinds deze tijd heeft hij het bedrijf verder ontwikkeld en bij gedragen aan de nieuwe koers, waarbij Rauch zich meer richt op de groeiende e-commerce business.

 

Michael Stiehl is ook zeer betrokken bij de brancheverenigingen en heeft hij de verantwoordelijkheid op zich genomen als vice-president van de federale vereniging van de Duitse meubelindustrie. Sinds eind juni 2022 heeft Rainer Hribar de functie van Stiehl opgevolgd als CEO. Michael Stiehl blijft echter als aandeelhouder nauw verbonden met de groep.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, pensioenering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
 
Rolf Benz terug naar Duitsland
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Verlaging bedrag contante betaling
Vanaf 1 januari zijn contante betalingen vanaf € 3000 in Nederland niet meer toegestaan, ook niet als het in gedeelten betaald wordt.
lees verder
Subsidie World Skills
De vakwedstrijden voor VMBO en MBO studenten World Skills hebben subsidie gekregen om de komende jaren deze wedstrijden en extra activiteiten te organiseren. Dit is belangrijk voor de toekomst van ambachtvakken.
lees verder
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden