Pastoe opent showroom

Donderdag 23 oktober 2025

Tijdens Dutch Design Week 2025 opent Pastoe de deuren van haar nieuwe studio in Eindhoven. De Pastoe Studio is gevestigd op het terrein van Piet Hein Eek op Strijp-R.
Pastoe opent showroom
Pastoe opent showroom Pastoe opent showroom

De studio biedt voor het eerst een compleet overzicht van de Pastoe-collectie, waarin meer dan een eeuw Nederlandse vormgeving samenkomt. Naast klassiekers van ontwerpers als Cees Braakman, Gerrit Rietveld, Aldo van den Nieuwelaar en Martin Visser toont Pastoe ook eigentijdse meubels die voortbouwen op dezelfde principes van eenvoud en vakmanschap.

 

Bijzonder tijdens de opening is de herintroductie van de Wire Series van Cees Braakman, een collectie die in de jaren vijftig de grens tussen constructie en elegantie opzocht. De keuze om deze serie opnieuw te presenteren past binnen de bredere trend op Dutch Design Week waarin erfgoed en innovatie elkaar versterken.

 

Met de studio wil Pastoe, sinds maart vorig jaar onderdeel van Moooi en RGSA Design, niet alleen een vaste presentatieplek creëren, maar ook een ontmoetingsruimte voor ontwerpers, architecten en designliefhebbers. De nieuwe locatie moet uitgroeien tot een plek waar dialoog en inspiratie centraal staan, in lijn met de open en experimentele sfeer van Strijp-R.

 

Pastoe Studio
Halvemaanstraat 18A, 5651 BP Eindhoven (Strijp-R)
18 – 26 oktober 2025 | Dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur



Links

www.ddw.nl
www.pastoe.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, meubilair, projectinrichting, project, kantoor, meubel, shworoom, #dutchdesignweek, #pastoe, #rsga, #moooi

Gerelateerd nieuws
Akkoord Leolux eigenaren
Leolux sluit een roerige periode af nu de eigenaren Sebastiaan en Jeroen Sanders overeenstemming hebben bereikt over de toekomst van het bedrijf. De onderlinge geschillen zijn opgelost en de procedure bij de Ondernemingskamer wordt beëindigd.
lees verder
 
Derde winkel Bolia in Amsterdam
lees verder
Consumptie groeit door
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 1% in oktober, maar onder andere woninginrichting stijgt nog sterker door.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden