Parrot Series vernieuwd

Dinsdag 29 juli 2025

Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
Parrot Series vernieuwd
Parrot Series vernieuwd Parrot Series vernieuwd

De Parrot Table is een tafellamp van geanodiseerd aluminium met een draaibare kop die volledig rond zijn as kan roteren. Op een bureau biedt de lamp van Grau gericht, verblindingsvrij licht voor lezen of werken; op andere plekken zorgt zij voor zachtere, indirecte verlichting. De optische lens voorkomt verblinding en verhoogt het kijkcomfort.

 

De lamp is voorzien van twee lichtfuncties: Vibes (dynamische lichtscènes) en Sunset Dimming (blauwvrij licht), die bijdragen aan een rustgevende sfeer en het slaapritme ondersteunen. De kop ligt schuin op de staander en geeft de lamp een herkenbare vormgeving.

 

De Parrot Floor is een vloerlamp met dezelfde functionele eigenschappen als de tafellamp. Het model is beschikbaar met kabel of als draadloze, draagbare variant. De aluminium behuizing en draaibare kop maken de lamp geschikt voor diverse toepassingen, van lezen tot sfeerverlichting. Ook hier zijn Vibes en Sunset Dimming geïntegreerd. Beide modellen worden ontworpen en geproduceerd op de Grau Campus in Duitsland.



Links

www.tobias-grau.com
www.grau.art

Tags

winkelier, retail, design, Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, armatuur, lamp, hanglamp, stalamp, wandlamp, design, #tobiasgrau, #parrot

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden