Parket bij Woontotaal Academy

Dinsdag 20 november 2018

In januari 2019 opent Woontotaal Academy een tweede trainingsruimte speciaal ingericht voor parket.
Parket bij Woontotaal Academy
Parket bij Woontotaal Academy Parket bij Woontotaal Academy

In deze nieuwe ruimte in de Woontotaal Academy te Zoetermeer (foto 2 en 3) zullen junior parketteurs opgeleid worden om vakkundige installaties uit te voeren van zwevend, traditioneel parket en traprenovatie. In een intensieve praktijktraining van zeven weken worden ze door Joost Baltussen (foto 1, site Baltussen Parket) opgeleid met alle basistechnieken. In de praktijk kunnen ze dan samen met een zelfstandige collega-parketteur werkzaamheden vakkundig uitvoeren.
 
Woontotaal Academy is begin 2018 gestart met een trainingscentrum voor de interieurbranche waar installatietrainingen voor leerling- en juniorstoffeerders aangeboden worden. Tevens worden er algemene of merk en/of product specifieke trainingen voor zelfstandige en allround stoffeerders gegeven.


Ook voor verkoopadviseurs is er een speciale technische training: “Beleef de week van de stoffeerder in één dag”.
 
De kosten zijn afhankelijk van het type- en duur van de training vanaf € 210. Voor meer informatie: Woontotaal Academy, info@woontotaal-academy.nl, 088-1267099.

 



Links

www.woontotaal.nl
www.woontotaal-academy.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, parket, vloer, opleiding, cursus, school, academie, academy, confectie, textiel, bekleden, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, groothandel, grossier, woontotaal, sieval, #woontotaalacademy, #woontotaal

Gerelateerd nieuws
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden