Parket bij Woontotaal Academy

Dinsdag 20 november 2018

In januari 2019 opent Woontotaal Academy een tweede trainingsruimte speciaal ingericht voor parket.
Parket bij Woontotaal Academy
Parket bij Woontotaal Academy Parket bij Woontotaal Academy

In deze nieuwe ruimte in de Woontotaal Academy te Zoetermeer (foto 2 en 3) zullen junior parketteurs opgeleid worden om vakkundige installaties uit te voeren van zwevend, traditioneel parket en traprenovatie. In een intensieve praktijktraining van zeven weken worden ze door Joost Baltussen (foto 1, site Baltussen Parket) opgeleid met alle basistechnieken. In de praktijk kunnen ze dan samen met een zelfstandige collega-parketteur werkzaamheden vakkundig uitvoeren.
 
Woontotaal Academy is begin 2018 gestart met een trainingscentrum voor de interieurbranche waar installatietrainingen voor leerling- en juniorstoffeerders aangeboden worden. Tevens worden er algemene of merk en/of product specifieke trainingen voor zelfstandige en allround stoffeerders gegeven.


Ook voor verkoopadviseurs is er een speciale technische training: “Beleef de week van de stoffeerder in één dag”.
 
De kosten zijn afhankelijk van het type- en duur van de training vanaf € 210. Voor meer informatie: Woontotaal Academy, info@woontotaal-academy.nl, 088-1267099.

 



Links

www.woontotaal.nl
www.woontotaal-academy.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, parket, vloer, opleiding, cursus, school, academie, academy, confectie, textiel, bekleden, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, groothandel, grossier, woontotaal, sieval, #woontotaalacademy, #woontotaal

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden