Overname winkels Casa

Woensdag 10 april 2024

Xenos neemt acht winkels van Casa over in Nederland. Xenos verkocht deze vestigingen vijf jaar geleden zelf aan Casa.
Overname winkels Casa
Overname winkels Casa

Xenos neemt acht van zijn voormalige winkels terug van Casa. In 2018 verkocht de uiteenvallende Blokker Holding 110 winkels van Xenos aan internationale concurrent Casa. Na de transactie bleven voor Xenos nog maar een zestigtal vestigingen over, terwijl Casa zo zijn eerste stappen op de Nederlandse markt zette.

 

De rollen draaien nu echter om: Xenos zegt dit jaar weer ruim 165 winkels te hebben, terwijl Casa zichtbaar afslankt op de markt die het pas vijf jaar geleden betrad. In mei zal het Xenos-logo op de acht locaties op de gevels verschijnen, aldus een persbericht. Als eerste komen de Meubelboulevard van Breda en Trefcenter Venlo aan de beurt, gevolgd door Eindhoven, Terneuzen, Maastricht, de Meubelboulevard in Heerlen, Leeuwarden en Apeldoorn.

 

Sinds 2019, na de afstoting door Blokker, maakt Xenos deel uit van het Nederlandse familiebedrijf Nieuwgeluk Group. De toevoeging van de locaties is een strategische zet om de groei en bereikbaarheid van het winkelnetwerk te versnellen. Het gaat om 'een aantal van de in Nederland nog gewilde locaties'.



Links

www.xenos.nl
www.casa.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, winkels, terugkoop, locaties, vestigingen, groei, krimp, concept, formule, winkelformule, nederland, belgie, familiebedrijf, afstoten, #blokker, #casa, #xenos, #nieuwgelukgroup

Gerelateerd nieuws
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Gira nieuws Light+Building
Tijdens Light+Building 2026, van 20-25 maart, presenteert Gira verschillende nieuwe producten en systeemoplossingen op het gebied van deurcommunicatie, schakelmateriaal en smart home.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
 
Drie merken met 1 naam
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden