Overname winkels Casa

Woensdag 10 april 2024

Xenos neemt acht winkels van Casa over in Nederland. Xenos verkocht deze vestigingen vijf jaar geleden zelf aan Casa.
Overname winkels Casa
Overname winkels Casa

Xenos neemt acht van zijn voormalige winkels terug van Casa. In 2018 verkocht de uiteenvallende Blokker Holding 110 winkels van Xenos aan internationale concurrent Casa. Na de transactie bleven voor Xenos nog maar een zestigtal vestigingen over, terwijl Casa zo zijn eerste stappen op de Nederlandse markt zette.

 

De rollen draaien nu echter om: Xenos zegt dit jaar weer ruim 165 winkels te hebben, terwijl Casa zichtbaar afslankt op de markt die het pas vijf jaar geleden betrad. In mei zal het Xenos-logo op de acht locaties op de gevels verschijnen, aldus een persbericht. Als eerste komen de Meubelboulevard van Breda en Trefcenter Venlo aan de beurt, gevolgd door Eindhoven, Terneuzen, Maastricht, de Meubelboulevard in Heerlen, Leeuwarden en Apeldoorn.

 

Sinds 2019, na de afstoting door Blokker, maakt Xenos deel uit van het Nederlandse familiebedrijf Nieuwgeluk Group. De toevoeging van de locaties is een strategische zet om de groei en bereikbaarheid van het winkelnetwerk te versnellen. Het gaat om 'een aantal van de in Nederland nog gewilde locaties'.



Links

www.xenos.nl
www.casa.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, winkels, terugkoop, locaties, vestigingen, groei, krimp, concept, formule, winkelformule, nederland, belgie, familiebedrijf, afstoten, #blokker, #casa, #xenos, #nieuwgelukgroup

Gerelateerd nieuws
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijkmet vouwgordijnen
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden