Overname winkels Casa

Woensdag 10 april 2024

Xenos neemt acht winkels van Casa over in Nederland. Xenos verkocht deze vestigingen vijf jaar geleden zelf aan Casa.
Overname winkels Casa
Overname winkels Casa

Xenos neemt acht van zijn voormalige winkels terug van Casa. In 2018 verkocht de uiteenvallende Blokker Holding 110 winkels van Xenos aan internationale concurrent Casa. Na de transactie bleven voor Xenos nog maar een zestigtal vestigingen over, terwijl Casa zo zijn eerste stappen op de Nederlandse markt zette.

 

De rollen draaien nu echter om: Xenos zegt dit jaar weer ruim 165 winkels te hebben, terwijl Casa zichtbaar afslankt op de markt die het pas vijf jaar geleden betrad. In mei zal het Xenos-logo op de acht locaties op de gevels verschijnen, aldus een persbericht. Als eerste komen de Meubelboulevard van Breda en Trefcenter Venlo aan de beurt, gevolgd door Eindhoven, Terneuzen, Maastricht, de Meubelboulevard in Heerlen, Leeuwarden en Apeldoorn.

 

Sinds 2019, na de afstoting door Blokker, maakt Xenos deel uit van het Nederlandse familiebedrijf Nieuwgeluk Group. De toevoeging van de locaties is een strategische zet om de groei en bereikbaarheid van het winkelnetwerk te versnellen. Het gaat om 'een aantal van de in Nederland nog gewilde locaties'.



Links

www.xenos.nl
www.casa.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, winkels, terugkoop, locaties, vestigingen, groei, krimp, concept, formule, winkelformule, nederland, belgie, familiebedrijf, afstoten, #blokker, #casa, #xenos, #nieuwgelukgroup

Gerelateerd nieuws
Trendz: nieuwe tijden, eerste namen
Trendz Najaar 2025 vindt dit jaar plaats van zondag 24 tot en met dinsdag 26 augustus in Evenementenhal Gorinchem. De organisatie heeft nieuwe openingstijden bekendgemaakt en licht alvast een tipje van de sluier op wat betreft de exposanten en het randprogramma.
lees verder
Casa: onderzoek naar bestuur
Een doorstart van de Nederlandse tak van woonwinkelketen Casa blijkt niet haalbaar, en de curator onderzoekt inmiddels of er sprake is van onbehoorlijk bestuur binnen het failliete bedrijf.
lees verder
Groei detailhandel in april
De Nederlandse Detailhandel heeft ruim 4% meer omgezet in april, non-food producten werden zelfs nog beter verkocht in deze maand.
lees verder
 
AI verkoper in showroom
lees verder
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden