Overname Peitsman door Unilin definitief

Vrijdag 01 februari 2019

Het is definitief: Unilin Flooring heeft Koninklijke Peitsman, sinds 1990 een strategische partner in Nederland, overgenomen.
Overname Peitsman door Unilin definitief
Overname Peitsman door Unilin definitief Overname Peitsman door Unilin definitief

Een maand terug werd het voornemen voor deze overname reeds bekend gemaakt, maar moest deze nog wel goedgekeurd worden door toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) en de mededingingsautoriteiten.

Koninklijke Peitsman heeft in Nederland een landelijke dekking met elf locaties (foto Rotterdam, website Peitsman) en is naar eigen zeggen in hoge mate 'gedigitaliseerd', waardoor het personeel zich kan concentreren op verkoop en service.

Unilin Flooring, net als IVC (o.a. Moduleo) dochter van Mohawk, heeft hiermee een duidelijke aanwezigheid op de Nederlandse markt, met als doel de handel te versterken en verder uit te breiden, zo laat Ruben Desmet, President Flooring van Unilin weten. Naast de distributie van de vloerproducten van Unilin door de Koninklijke Peitsman, zal de distributie worden voortgezet via de distributiepartners De Plinten & Profielencentrale (PPC) en Headlam voor het merk Quick-Step.



Links

www.headlam.nl
www.ivcgroup.com
www.mflor.com
www.moduleo.com
www.mohawkinternational.com
www.peitsman.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.quick-step.com
www.unilin.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, plank, parket, steen, stoffering, groothandel, grossier, koninklijk, overname, fusie, samenwerking, acquisitie, koop, merger, acquisition, samen, #unilin, #peitsman, #koninklijkepeitsman, #moduleo, #mohawk, #quickstep, #headlam, #plintenenprofielencentrale

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden