Overname Gasse door Van Waay

Maandag 16 mei 2022

Gasse Wonen wordt overgenomen door van Waay Interieurs uit Benthuizen. Beide bedrijven opereren in hetzelfde marktsegment.
Overname Gasse door Van Waay

Gasse Wonen uit Mijdrecht staat bekend om het aanbod van internationale (design) topmerken en is tevens eigenaar van het Rolf Benz Experience Center in Mijdrecht. Anne Gasse (foto rechts), eigenaar van dit bedrijf, heeft besloten om na jarenlang actief te zijn als ondernemer het bedrijf te verkopen aan Van Waay Interieurs in Benthuizen.

 

Van Waay, met eigenaar Corné van Waay (foto links) aan het roer, opereert in hetzelfde segment als Gasse Wonen, vandaar dat de bedrijven zo uitstekend bij elkaar passen en elkaar versterken. Beide bedrijven zijn al langere tijd lid van de discussiegroep Wonen van Inretail, vandaar dat beide ondernemers elkaar goed kenden en de gesprekken positief zijn verlopen.



Links

www.gasse.nl
www.vanwaayinterieurs.com
www.rolfbenzmijdrecht.nl
www.inretail.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, design, meubelen, slaapcomfort, vloeren, interieuradvies, interieurschets, totaalinrichting, advies, retail, deatilahnel, detaillist, outlet, filiaal, topmerken, modern, marktsegment, overname, overgenomen, kopen, acquisitie, overnemen, koop, fusie, samenwerking, verkoop, opvolging, buyout, #gasse, #vanwaayinterieur, #rolfbenz

Gerelateerd nieuws
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
 
Ultra matte Bodiax vloeren
lees verder
Verdere stijging prijs koopwoningen
De prijsstijging van nieuwbouwkoopwoningen in Nederland gaat in het laatste kwartaal door, maar de groei zwakt iets af ten opzichte van het kwartaal ervoor.
lees verder
Moll blijft toch bestaan
Duitse meubelfabrikant Moll Funktionsmöbel blijft toch bestaan. Verrassend nieuws, nadat het familiebedrijf uit Gruibingen enkele maanden geleden aankondigde dat het eind 2025 zou stoppen, na bijna een eeuw actief te zijn geweest.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden