Osram wordt Ledvance

Vrijdag 22 januari 2016

De business unit 'Lamps' van de Duitse verlichtingsproducent Osram zal Ledvance gaan heten.
Osram wordt Ledvance

In juni 2015 besloot Osram deze divisie algemene verlichting af te splitsen. 'We hebben gekozen voor een combinatie van de termen ‘Led’ en ‘advance’ (vooruitgaan) en zullen het nieuwe bedrijf Ledvance noemen,' zegt Olaf Berlien, ceo van Osram Licht ag. Er bestaat overigens al jaren een productlijn van Osram met dezelfde naam.

Het productassortiment van Ledvance omvat meer dan Led-lampen, namelijk ook traditionele verlichting, armaturen en verlichtingsoplossingen voor 'smart homes' en 'smart buildings'. Het bedrijf komt onder leiding van Jes Munk Hansen (47), een Deen die al één jaar aan het roer van de business unit Lamps heeft gestaan nadat hij eerder Osram Noord- en Zuid-Amerika leidde.

Ledvance zal in de toekomst ook de merknamen Osram en Sylvania (in Noord-Amerika) gebruiken. Als onafhankelijke onderneming met minder organisatorische lagen en meer vrijheid zou Ledvance in staat zijn  sneller in te spelen op veranderingen in marktomstandigheden en behoeften van individuele klanten. Osram zal zich gaan richten op autolampen en verlichtingssystemen voor gebouwen en steden.

De organisatorische afscheiding is gepland op 1 april 2016, terwijl de juridische verzelfstandiging is gepland voor 1 juli 2016.



Links

www.osram-benelux.com
www.osram.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, armatuur

Gerelateerd nieuws
 
Nexum geeft licht structuur
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden