Organische kleden Desso Tarkett

Donderdag 31 december 2020

Desso Tarkett haakt met zijn nieuwste collectie in op de nieuwste woontrend waarin organische vormen in opkomst zijn en introduceert een nieuwe. De kleden hebben een organische vorm, zijn er in actuele kleuren en in verschillende formaten.
Organische kleden Desso Tarkett
Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett

Net als in de natuur geven organische vormen en natuurlijke kleuren volgens Desso Tarkett in huis een prettig gevoel. De nieuwe kleden Paradiso en Paris zijn bedoeld om met elkaar te combineren, zo ontstaan zachte eilanden in de ruimte.

 

Voor minimalisten is kleurtoepassing in het interieur volgens Desso Tarkett vaak lastig, maar goed mogelijk met de trendkleur grijs. De markante vormen van designobjecten in het interieur komen mooi tot hun recht op vloerkleden in een organische vorm, die nonchalant in de ruimte liggen.

 

De kleuren terra en burgundy hebben volgens het bedrijf een tijdloos karakter, maar werken in combinatie met elkaar ook goed voor een trendy kleuraccent. In de meeste huizen zijn vlakke vloeren met een betonlook of steenoptiek gebruikelijk maar voor een betere akoestiek, een warm kleuraccent en het verhogen van het comfort, zijn deze vloerkleden perfect om neer te leggen zonder dat er persé iets op moet worden neergezet.

 

Desso Tarkett heeft een showroom in DWI (De Woonindustrie) in NIeuwegein. Bezoek is weer mogelijk vanaf maandag 4 januari, de voorjaarsvakdagen zijn gepland op maandag 1 februari, dinsdag 2 februari, zondag 7 februari, maandag 8 februari en dinsdag 9 februari.



Links

www.dessotarkett.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, #dessotarkett, #tarkett, #desso, #paradiso, #paris, #dwi, #dewoonindustrie

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden