Organisator Hometex failliet

Maandag 07 december 2015

De Nederlandse vestiging van de Turkse organisator Pyramids, Pyramids Fair Group bv, is vorige week failliet verklaard.
Organisator Hometex failliet

In augustus berichtten we al dat Hometex Amsterdam definitief geen doorgang zou vinden. Tot twee keer toe (in september 2014 en 2015) heeft deze organisatie tevergeefs getracht de woningtextielvakbeurs Hometex Amsterdam te organiseren.

Nu blijkt de organisatie op 1 december failliet verklaard door de rechtbank Amsterdam. Als curator is aangesteld mr. C. Dullaart. De website is ook niet meer in de lucht.

 



Links

www.hometexamsterdam.nl
www.pyramidsfair.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, tentoonstelling, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden