Organisator Hometex failliet

Maandag 07 december 2015

De Nederlandse vestiging van de Turkse organisator Pyramids, Pyramids Fair Group bv, is vorige week failliet verklaard.
Organisator Hometex failliet

In augustus berichtten we al dat Hometex Amsterdam definitief geen doorgang zou vinden. Tot twee keer toe (in september 2014 en 2015) heeft deze organisatie tevergeefs getracht de woningtextielvakbeurs Hometex Amsterdam te organiseren.

Nu blijkt de organisatie op 1 december failliet verklaard door de rechtbank Amsterdam. Als curator is aangesteld mr. C. Dullaart. De website is ook niet meer in de lucht.

 



Links

www.hometexamsterdam.nl
www.pyramidsfair.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, tentoonstelling, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden