Orange or Red

Woensdag 11 februari 2015

Tijdens showUP, de hippe vakbeurs voor home & gift die plaats vond op 1 en 2 februari in Expo Haarlemmermeer, was Orange or Red een opvallende deelnemer.
Orange or Red
Orange or Red

Orange or Red is op dit moment nog een eenmanszaak en wordt gerund door Marieke van Heck. Ontwerpster Marieke begon het bedrijf vanuit haar liefde voor textiel en interieurs. Met Orange or Red brengt ze gebreide producten op de markt die warmte uitstralen en waarmee ze haar passie voor stoffen en kleuren wil doorgeven. Ze probeert hierin onderscheidend te zijn door duurzaamheid en vormgeving te combineren en op een innovatieve manier vorm te geven aan een alledaags product. Om dit te bereiken combineert ze bepaalde garens met bepaalde stoffen en kleuren of laat ze verschillende materialen in elkaar overlopen. 

 

Ze ontwerpt en test alles zelf om controle op de kwaliteit van haar productie te houden. Met de stalen gaat ze dan naar de breifabrikant, die de door haar gewenste productie kan draaien. Ze is dus klaar voor groei. 

 

‘Ik breng mijn producten met veel liefde op de markt, en ik vind het fijn als ze dan met veel liefde bij de mensen thuis op de bank komen te liggen’. Interesse vanuit het buitenland is er ook al. Haar producten liggen, na Dutch Design Week, in een winkel in Chicago en er is nog meer buitenlandse interesse.



Links

www.orangeorred.com

Tags

textiel, garen, stof, kussen, plaid, deken

Gerelateerd nieuws
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden