Opnieuw sterfgeval Himolla

Zaterdag 18 juli 2020

Vorig jaar overleed Thomas Friedrich, op jonge leeftijd. Nu is de meubelfabrikant opnieuw getroffen door de te vroege dood van een bekende ex-werknemer.
Opnieuw sterfgeval Himolla

Vorig jaar overleed al de managing director van de Himolla Group, Thomas Friedrich, op 49-jarige leeftijd na een korte, ernstige ziekte. Eergisteren, donderdag 16 juli, stierf Karl Sommermeyer (foto; Facebook Himolla) op 71 jarige leeftijd na een ernstige ziekte.

Volgens Möbelmarkt had Sommermeyer een duidelijke mening en stond hij bekend om zijn luide stem als het ging om de verdere ontwikkeling van de meubelbranche,
waarbij hij altijd pleitte voor een intensieve dialoog tussen industrie en handel.

Karl Sommermeyer trad hij in 1976 in dienst bij Welle Möbel in Paderborn en werkte later bij Leicht Küchen en bij Rolf Benz in Nagold. Vanaf 1983 werd hij Karl algemeen directeur voor marketing en verkoop van de Welle Möbel, waarvan hij tot het definitieve faillissement eind 2018 mede-eigenaar van was. In 1996 kwam hij naar Himolla in Taufkirchen om een dreigend faillissement te voorkomen en het bedrijf tot ontwikkelen tot een belangrijke leverancier van gestoffeerde meubels, met 3.400 werknemers in heel Europa. Karl Sommermeyer was sinds 1999 partner van Himolla, en verliet eind 2018 de Beierse meubelgigant.




Links

www.himolla.com
www.rolf-benz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, #himolla, #rolfbenz, #wellemoebel

Gerelateerd nieuws
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden