Opnieuw award Resleep?

Maandag 03 december 2018

De Velda Resleep, een bed ontwikkeld volgens het Cradle-to-cradle principe, is nu ook genomineerd voor de Henri van der Velde-award.
Opnieuw award Resleep?
Opnieuw award Resleep? Opnieuw award Resleep?

Tijdens de Meubelbeurs Brussel vorige maand won de Velda Resleep reeds de prestigieuze Balthazar-award in de categorie Innovation. Nu kan het duurzame bedconcept wellicht opnieuw een prijs in de wacht slepen.

Sales en marketing directeur Geert Geerkens van Veldeman Bedding, ook te vinden op de slapenafdeling van DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein, nodigt iedereen dan ook uit om hier te stemmen voor de publieksprijs van de Henry van de Velde Awards!

De Resleep werd ontworpen met slechts een beperkt aantal verschillende materialen die een laag milieu-impact hebben en herbruikbaar en/of recycleerbaar zijn. De verschillende componenten en materialen worden geassembleerd zonder nietjes en lijm. Dit betekent dat het gemakkelijk gedemonteerd kan worden in afzonderlijke onderdelen. Zie ook deze Youtube-video (0:28).




Links

www.dewoonindustrie.nl
www.meubelbeurs.be
www.resleep.net
www.velda.net

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, Velda, Veldeman Bedding, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #hvdv19, #henryvandeveldeawards #sustainable, #velda, #veldeman

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden