Opificio presenteert Relief

Donderdag 05 mei 2022

Gedurfd, veelzijdig, visionair: dat is de Relief-collectie ontworpen door Bruno Tarsia volgens l'Opificio. Kenmerken zijn volgens het bedrijf de onverwachte combinaties van geometrische elementen en onderscheidende texturen, in levendige kleuren.
Opificio presenteert Relief
Opificio presenteert Relief Opificio presenteert Relief

Relief is een collectie jacquardstoffen. De verschillende scheringen en inslagen, kenmerkend voor gobelin-weeftechnieken, zorgen voor een gedetailleerd ontwerp en een spel van verschillende draden en kleuren dat een driedimensionaal effect creëert.

 

De naam van deze collectie van l'Opificio verwijst naar de optische perceptie van driedimensionaliteit die de stoffen in de collectie kenmerkt. De geometrische lijnen en kleurencombinaties zijn kenmerken voor ontwerpen van Bruno Tarsia. Reliëf is verkrijgbaar in negen kleurvarianten, van de tinten Coral, Yellow en Azure tot het meer klassieke Ivory en Grey.



Links

www.lopificio.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, #lopificio, #opificio, #relief

Gerelateerd nieuws
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Uitgebreide collectie Bece
Rijker dan ooit: de nieuwe rolgordijnencollectie van raamdecoratiespecialist B&C (Bécé) uit Nunspeet is groter dan de vorige collectie.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden