Opening winkel Jysk

Vrijdag 12 juni 2026

Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
Opening winkel Jysk
Opening winkel Jysk

De nieuwe winkel in Barneveld betreft een nieuwbouwlocatie met een oppervlakte van ruim 1.200 vierkante meter. Het is de 110e winkel van Jysk in Nederland.

 

Jongste Store Manager van Nederland

De winkel is woensdag officieel geopend door store manager Chayenne Ales. Zij begon drie jaar geleden als verkoopmedewerker in Apeldoorn en staat nu voor het eerst aan het roer van haar eigen winkel. Met haar 22 jaar is zij de jongste store manager van Jysk in Nederland.

 

'We wilden al langer een winkel in Barneveld en ik ben trots dat ik die nu mag openen. Het is mooi om te zien dat we op de eerste dag al zoveel klanten mogen verwelkomen,' zegt Chayenne.

 

Nieuwste winkelconcept

In Gouda is de winkel verhuisd naar een centrale locatie aan het Elburgplein op winkelboulevard Gostores. De nieuwe winkel heeft een oppervlakte van bijna 1.500 vierkante meter en is verdeeld over twee verdiepingen.

 

De nieuwe winkel ligt op minder dan 200 meter van de vorige locatie, maar het verschil is groot. 'Hier kunnen we ons nieuwste winkelconcept laten zien, met veel meer ruimte om klanten te inspireren,' zegt store manager Bram Snijer, die al 11 jaar bij Jysk werkt.

 

Blikvangers van het nieuwe winkelconcept zijn onder meer de houtlook vloer, sfeervolle verlichting en inspirerende productpresentaties. Klanten vinden er onder andere volledig ingerichte voorbeeldkamers volgens de laatste trends en collecties, evenals een ruime matrasstudio waar ze producten kunnen uitproberen en persoonlijk advies krijgen.

 

Verdere groei

De opening in Barneveld is de zesde winkelopening van Jysk in Nederland dit jaar. In april en mei werden vijf voormalige Leen Bakker-winkels omgebouwd naar Jysk-winkels. Jysk wil de komende jaren verder groeien in Nederland met tientallen nieuwe vestigingen. De volgende opening staat na de zomer gepland in Amsterdam: de tweede nieuwe winkel in de hoofdstad dit jaar.



Links

www.jysk.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, panden, winkelopeningen, formule, concept, woonwinkelketen, deens, winkels, medewerkers, personeel, kracht, nederland, belgië, winkelconcept, locatie, meubelen, slapen, gordijnen, raamdecoratie, uitbreiding, groei, barneveld, gouda, retail, woonwarenhuis, organisatie, #jysk

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
 
Gluezet zevende editie neer
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
 
Manager Retail voor Sleeptrade
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden