Opening Tica projects Venlo

Zaterdag 04 oktober 2025

Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
Opening Tica projects Venlo

Al sinds 2021 zijn er op deze locatie initiatieven gestart om activiteiten te ontplooien, maar de start hiervan werd eerder diverse keren uitgesteld. Nu is het concreet: in het pand van de voormalige bloemenveiling in Venlo ontstaat vanaf 5 januari 2026 een nieuwe bestemming voor projectinrichters en hospitalityprofessionals. Tica opent hier haar nieuwe vestiging Tica Projects Venlo, in nauwe samenwerking met het bestaande hospitalitygedeelte The Stage. Samen creëren de partners een centrale inkooplocatie waar interieur, hospitality en beleving elkaar versterken.

 

Het projectgedeelte start met minimaal 5.000 m² showroomruimte en groeit later door naar 10.000 m². Hier vinden zakelijke inkopers een breed en actueel aanbod van interieur- en lifestyleproducten, met de mogelijkheid om meubels en decoratie direct of op maat te bestellen. Vooruitstrevende merken zoals Eichholtz, Raw Materials en Zuiver nemen deel. 

 

The Stage biedt een compleet assortiment voor horeca- en hospitalityprofessionals, variërend van professioneel kookgerei tot non-food producten. Zo ontstaat een totaalconcept dat inspeelt op de groeiende vraag naar efficiënte, inspirerende en schaalbare inkoopoplossingen in de hospitality- en projectmarkt. 

 

'Met Tica Projects Venlo zetten we een grote stap om onze members nog beter te bedienen,' zegt Rogier Uivel, directeur bij Tica: 'Door de krachten te bundelen met het hospitalitygedeelte creëren we een one-stop-shop waar professionals efficiënt kunnen inkopen en tegelijkertijd nieuwe inspiratie opdoen.'

 

Ger Kamps, directeur bij De Bloemenveiling: 'Deze samenwerking onderstreept de kracht van Venlo als centraal punt voor hospitality en projecten. Samen bouwen we aan een plek die relevant is voor zowel lokale ondernemers als internationale spelers.'

 

The Stage is hét podium voor innovaties en noviteiten in de hospitalitybranche. Het is niet alleen een restaurant, maar ook een plek waar toonaangevende merken hun nieuwste producten presenteren. In deze inspirerende omgeving doen vakbezoekers inspiratie op tijdens demonstraties, workshops en evenementen. 



Links

www.tica.nl

Tags

nieuws, interieur, inkoopplatform, inkoopcentrum, hospitality, horeca, professionals, inkoopoplossingen, inkoop, samenwerking, venlo, kracht, ondernemers, lokaal, internationaal, innovaties, noviteiten, producten, demonstraties, workshops, evenementen, strategisch, merken, #tica, #thestage, #eichholtz, #rawmaterials, #zuiver

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden