Open up thema Voorjaarsvakdagen

Woensdag 13 december 2023

Van 4-7 februari vinden de Voorjaarsvakdagen opnieuw plaats in De Woonindustrie (DWI). Met op zondag consumentendag en van zondag tot en met woensdag vakbeurs. Met het thema Open up! geeft de organisatie dit keer extra kleur aan de Vakdagen.
Open up thema Voorjaarsvakdagen

Samen met vakprofessionals wil DWI op zoek naar nieuwe mogelijkheden, innovaties en groeiperspectieven binnen onze sector. Om zo de deuren te openen naar nieuwe trends, technologieën en concepten die binnen het centrum passen.

 

Op zondag is iedereen met een woonhart en woonzaak welkom op het Woon- en Interieurevent. Hier is onder meer een Open Up! markt te vinden, van kleine creatieve makers. Natuurlijk is er op alle dagen volop gelegenheid voor vakbezoekers om zaken te doen met de merken en makers van DWI. Zoals met nieuwe merken als: Noga Design, Living XL, BD Line Binnenzonwering, Coretec (US Floors), Franco Furniture en Sassy Design. Hiervoor in een ander later bericht meer!

 

Op 5 februari om 16:45 vindt een inspirerende sessie plaats in het centrum. Onder leiding van Annelies Boonstra van Retail Impuls en onder het genot van een hapje en drankje draait de sessie over de toekomst van de woonretail, met cases en interactieve discussies. De dag wordt afgesloten worden met de uitreiking van de felbegeerde awards aan de uitblinkers van DWI.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #bdlinebinnenzonwering, #coretec, #francofurniture, #livingxl, #nogadesign, #sassydesign

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden