Open Oproep Productvormgeving

Woensdag 30 juli 2014

In augustus 2014 zal het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie samen met onder andere Pols Potten de Open Oproep Productvormgeving uitschrijven voor ontwerpvoorstellen van meubel- en interieurproducten.
Open Oproep Productvormgeving

Het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie is het cultuurfonds voor architectuur en vormgeving en ondersteunt (inter)nationale projecten, talenten en activiteiten in de creatieve industrie. Een van haar doelen is het verbeteren van de aansluiting tussen ontwerpers/makers en opdrachtgevers/producenten, zodat goede ontwerpen daadwerkelijk hun weg naar productie vinden. Dit doen zij onder andere door het plaatsen van Open Oproepen. Een Open Oproep is een snelle en laagdrempelige manier om een subsidieaanvraag bij het fonds in te dienen.

 

Pilot

De Open Oproep Productvormgeving in augustus gebeurt in samenwerking met Pols Potten, Van Esch, DutZ Collection, Michiel Drijver Keramiek en DK Home. Het is een pilotproject waarbij deze opdrachtgevers/producenten ieder een opdracht uitschrijven voor een nieuw product dat een aanvulling is op hun bestaande collectie. Zo is dat voor Pols Potten een recycle- of upcyclebaar product, voor Van Esch een modulaire wandoplossing met één tot vier kleerhangers, voor DutZ Collection een lamp van glas die het merk DutZ steviger moet profileren, voor Michiel Drijver Keramiek meer uitgesproken producten die het merk meer zichtbaarheid geven en voor DK Home een kleine uitgesproken collectie van verschillende producten die samen een familie vormen. 

 

Meer informatie

Om goed voorbereid aan deze opdracht te kunnen beginnen, is er voor de deelnemers de gelegenheid om de opdrachtgevers vooraf te bezoeken. Het fonds organiseert deze bezoeken tussen 18 en 22 augustus. Meer informatie over de Open Oproep Productvormgeving en de afzonderlijke opdrachten kunt u aanvragen via Eva Roolker: e.roolker@stimuleringsfonds.nl. 

 

 

 

 



Links

www.stimuleringsfonds.nl

Tags

ontwerp, vormgeving, interieur, woninginrichting, productvormgeving, meubel

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden