Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Donderdag 10 juni 2021

Meubelbeurs Brussel is positief gestemd. De coronaproblematiek lijkt pijlsnel te verminderen. De Belgische overheid gaf al groen licht voor het organiseren van beurzen vanaf september, dus staat van 7–10 november de Meubelbeurs Brussel gepland.
Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Meubelbeurs Brussel zal nog wel met de nodige voorzorgsmaatregelen te maken hebben, zo verwacht de organisatie. Er wordt echter alles in het werk gesteld om het beursbezoek perfect veilig te laten verlopen. De beurs moet een feest voor de hele meubelbranche worden.

 

Volgens de organisatie hebben we in het voorbije jaar geleerd dat ontmoetingen erg belangrijk zijn. Ook voor de meubelsector. En een beurs bezoek je niet alleen om zaken te doen, maar ook om elkaar persoonlijk te ontmoeten. Niets kan een gesprek van persoon tot persoon vervangen. Digitale communicatie bleek volgens Meubelbeurs Brussel geen volwaardig alternatief, enkel een aanvulling. Van 7–10 november zijn exposanten en bezoekers daarom dus weer van harte welkom in Brussel.

 

De beurs is volgens de organisatie ondertussen al behoorlijk volgeboekt, maar meer hierover wordt op een later moment bekendgemaakt. Al vele jaren werkt de Meubelbeurs Brussel samen met Optimo voor het jaarlijkse trendseminarie. Wegens Covid-19 is dat dit jaar opnieuw digitaal: Optimo Trendwebinar 2021. Op dinsdag 29 juni 2021 om 10 uur vindt deze plaats, details volgen nog.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
 
Showup 25: kleur en karakter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden