Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Donderdag 10 juni 2021

Meubelbeurs Brussel is positief gestemd. De coronaproblematiek lijkt pijlsnel te verminderen. De Belgische overheid gaf al groen licht voor het organiseren van beurzen vanaf september, dus staat van 7–10 november de Meubelbeurs Brussel gepland.
Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Meubelbeurs Brussel zal nog wel met de nodige voorzorgsmaatregelen te maken hebben, zo verwacht de organisatie. Er wordt echter alles in het werk gesteld om het beursbezoek perfect veilig te laten verlopen. De beurs moet een feest voor de hele meubelbranche worden.

 

Volgens de organisatie hebben we in het voorbije jaar geleerd dat ontmoetingen erg belangrijk zijn. Ook voor de meubelsector. En een beurs bezoek je niet alleen om zaken te doen, maar ook om elkaar persoonlijk te ontmoeten. Niets kan een gesprek van persoon tot persoon vervangen. Digitale communicatie bleek volgens Meubelbeurs Brussel geen volwaardig alternatief, enkel een aanvulling. Van 7–10 november zijn exposanten en bezoekers daarom dus weer van harte welkom in Brussel.

 

De beurs is volgens de organisatie ondertussen al behoorlijk volgeboekt, maar meer hierover wordt op een later moment bekendgemaakt. Al vele jaren werkt de Meubelbeurs Brussel samen met Optimo voor het jaarlijkse trendseminarie. Wegens Covid-19 is dat dit jaar opnieuw digitaal: Optimo Trendwebinar 2021. Op dinsdag 29 juni 2021 om 10 uur vindt deze plaats, details volgen nog.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden