Op safari in eigen huis

Maandag 30 december 2024

De Spring Summer 2025 collectie van Pip brengt de safari naar huis. Via een mix van exotische prints, levendige kleuren en bijzondere details wordt thuis een zomerse plek!
Op safari in eigen huis
Op safari in eigen huis Op safari in eigen huis

Deze Pip-collectie is gebaseerd op een reis naar diep Afrika. Te midden van een oud groen theeplantershuis, met muren vol houten maskers en rieten schalen, vond Pip hier een schat aan inspiratie. 'Van het moment dat de schipper op de rivier vertelde dat een olifant geluk brengt, tot de verfijnde Afrikaanse prints op bed en de liefdevolle kralenketting die Olle’s meisje een blos op de wangen gaf – elke ervaring kreeg een plek in deze collectie.' De kleuren, de vormen, de verhalen: ze brengen het gevoel van avontuur direct naar een inrichting als die van een safari-lodge.

 

Serviezen, dekbedovertrekken, strandlakens, vazen, dekens, tassen. Deze collectie bevat vele producten, die een bepaalde stijl in huis verzorgen.

 

Zo zijn er bijvoorbeeld de kleurrijke strandlakens – groot, zacht en met een unieke print. En als de avond valt en een lichte bries opsteekt, is er niets fijner dan jezelf te wikkelen in een van de nieuwe dubbel geweven plaids. Zittend op de veranda, een dekentje over je heen, kijkend naar de zonsondergang. Het is Pip’s ultieme zomergevoel.



Links

www.pipstudio.com

Tags

nieuws, interieur, collectie, reis, afrika, dessins, ontwerpen, textiel, dekbedovertrek, slapen, servies, strandlaken, plaid, vazen, dekens, tassen, zomergevoel, afrikaans, prints, theeplantershuis, #pipstudio

Gerelateerd nieuws
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
 
Natuurelement op de wand
lees verder
Trendverhaal Showup
Op 1 en 2 februari keert Showup terug naar Vijfhuizen en staat nadrukkelijk in het teken van beleving en zintuiglijke waarneming, vooral in de Trendzone, die dit seizoen is opgezet rond het overkoepelende thema Open your senses.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden