Op bezoek bij Masureel

Woensdag 17 juli 2024

Het team van Incoda gaat regelmatig op bezoek bij een exposant voor meer achtergrondinformatie. Onlangs is men bij behangfabrikant Masureel langs geweest.
Op bezoek bij Masureel
Op bezoek bij Masureel Op bezoek bij Masureel Op bezoek bij Masureel

Masureel International is een behangfabrikant bekend om hun hoogwaardige en artistieke behang- en textielontwerpen. 

 

In het bedrijf werd de rondleiding gegeven door de eigenaar zelf, Guy Verstreate. Hierbij kreeg men een uniek inkijkje in het gehele productieproces van de hoogwaardige behangcollecties, van de eerste ontwerpfase tot de uiteindelijke uitvoering.

Wat meteen opviel was de passie en toewijding waarmee elk behang wordt gemaakt. Guy nam het bezoek mee door de verschillende stappen van het proces en gaf gedetailleerde uitleg over de technieken en materialen die worden gebruikt. Hierbij was goed te zien hoe kunst en technologie samenkomen om prachtige en unieke behangontwerpen te creëren.


Een van de hoogtepunten van het bezoek was de sneakpreview van Masureel’s nieuwste collectie Amani. Guy onthulde met trots dat ze bezig zijn met een baanbrekende innovatie: behang dat geen vinyl bevat en volledig op waterbasis is. Een product dat heel uniek is in de wereld. Dit nieuwe product behoudt alle voordelen van PVC-behang zonder PVC te zijn.

 

Daarnaast was er een rondleiding door de indrukwekkende showroom en villa van de familie Masureel, waar kunst, roots, duurzaamheid en natuurlijk behang naadloos samenkomen. De ruimte was een ware inspiratiebron, met prachtige installaties die de creativiteit en vakmanschap van Masureel benadrukken. Ook mocht er een kijkje worden genomen in de oude fabriek, wat een diepere waardering gaf voor de rijke geschiedenis van het bedrijf.

 

Van het bezoek is ook een video gemaakt. Masureel zal de nieuwe collectie presenteren tijdens de Interieurcollectiedagen (Incoda) van 22 t/m 24 september in Gorinchem. Registreer je gratis via www.incoda.nl met de code MP302.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.masureel.com

Tags

nieuws, interieur, behang, plakken, lijmen, passie, toewijding, productie, kunst, ambacht, behangontwerpen, creatie, PVC, vinyl, naadloos, showroom, villa, creativiteit, vakmanschap, fabriek, geschiedenis, #incoda, #interieurcollectiedagen, #masureel

Gerelateerd nieuws
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden