Op bezoek bij Masureel

Woensdag 17 juli 2024

Het team van Incoda gaat regelmatig op bezoek bij een exposant voor meer achtergrondinformatie. Onlangs is men bij behangfabrikant Masureel langs geweest.
Op bezoek bij Masureel
Op bezoek bij Masureel Op bezoek bij Masureel Op bezoek bij Masureel

Masureel International is een behangfabrikant bekend om hun hoogwaardige en artistieke behang- en textielontwerpen. 

 

In het bedrijf werd de rondleiding gegeven door de eigenaar zelf, Guy Verstreate. Hierbij kreeg men een uniek inkijkje in het gehele productieproces van de hoogwaardige behangcollecties, van de eerste ontwerpfase tot de uiteindelijke uitvoering.

Wat meteen opviel was de passie en toewijding waarmee elk behang wordt gemaakt. Guy nam het bezoek mee door de verschillende stappen van het proces en gaf gedetailleerde uitleg over de technieken en materialen die worden gebruikt. Hierbij was goed te zien hoe kunst en technologie samenkomen om prachtige en unieke behangontwerpen te creëren.


Een van de hoogtepunten van het bezoek was de sneakpreview van Masureel’s nieuwste collectie Amani. Guy onthulde met trots dat ze bezig zijn met een baanbrekende innovatie: behang dat geen vinyl bevat en volledig op waterbasis is. Een product dat heel uniek is in de wereld. Dit nieuwe product behoudt alle voordelen van PVC-behang zonder PVC te zijn.

 

Daarnaast was er een rondleiding door de indrukwekkende showroom en villa van de familie Masureel, waar kunst, roots, duurzaamheid en natuurlijk behang naadloos samenkomen. De ruimte was een ware inspiratiebron, met prachtige installaties die de creativiteit en vakmanschap van Masureel benadrukken. Ook mocht er een kijkje worden genomen in de oude fabriek, wat een diepere waardering gaf voor de rijke geschiedenis van het bedrijf.

 

Van het bezoek is ook een video gemaakt. Masureel zal de nieuwe collectie presenteren tijdens de Interieurcollectiedagen (Incoda) van 22 t/m 24 september in Gorinchem. Registreer je gratis via www.incoda.nl met de code MP302.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.masureel.com

Tags

nieuws, interieur, behang, plakken, lijmen, passie, toewijding, productie, kunst, ambacht, behangontwerpen, creatie, PVC, vinyl, naadloos, showroom, villa, creativiteit, vakmanschap, fabriek, geschiedenis, #incoda, #interieurcollectiedagen, #masureel

Gerelateerd nieuws
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden