Groei Kijk op Gordijnen

Dinsdag 16 juli 2024

De franchiseformule Kijk op Gordijnen blijft groeien en kondigt nu alweer de achtste vestiging aan.
Groei Kijk op Gordijnen
Groei Kijk op Gordijnen

foto: Mark Goossens tekent contract met Joran van der Heijden, de oprichter van de formule.



Op Linkedin kondigt Kijk op Gordijnen aan dat ze wederom gaat uitbreiden, dit keer met een nieuwe vestiging in Uden onder leiding van ondernemer Mark Goossens. Na de vijfde en zesde, en de zevende in Ammerzoden met nieuwe franchisenemer Rik Hendriks twee weken terug, is dit alweer de achtste vestiging. Met zijn uitgebreide technische kennis en focus op raamdecoratie en vloeren, gaat Mark zich richten op het verfraaien van het centrum van Uden met een gastvrije zaak waar klanten van doelgericht advies worden voorzien.


Het streven is om deze nieuwe locatie te openen tijdens de koopzondag op 25 augustus. Mark en zijn team zetten zich volledig in om deze ambitieuze deadline te halen en vastbesloten zijn om een waardevolle toevoeging te zijn voor de lokale gemeenschap van Uden.


De voortdurende uitbreiding van Kijk op Gordijnen naar Uden markeert een belangrijke mijlpaal, en belooft eenervaring te worden zowel voor de onderneming als voor de inwoners van Uden en omliggende gebieden.

 

De franchise-organisatie kijkt ernaar uit om samen met Mark een succesvolle, gastvrije zaak te lanceren die gedreven wordt door klantgericht advies, en om een bijdrage te leveren aan het realiseren van inspirerende interieurs die aansluiten bij de behoeften en wensen van de klanten.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

nieuws, interieur, franchise, organisatie, uitbreiding, winkels, uitbreiding, retail, gordijnen, vloeren, winkel, advies, ambiteus, toevoeging, mijlpaal, ondernemer, behoeften, advies, consumenten, klanten, inspiratie, interieurs, #kijkopgordijnen, #uden, #markgoossens

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
Inflatie augustus 2026 gelijk
De inflatie in Nederland stijgt naar 3,3% in augustus, en is daarmee dus is iets gestegen dan het niveau in de maand ervoor.
lees verder
Nieuwe directeur Maasdam vloeren
Henk Boon is de nieuwe algemeen directeur van Maasdam Vloeren uit Waddinxveen, het bedrijf waar hij al lange tijd werkt.
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden