Ontwikkelingen bij Veldeman

Woensdag 24 februari 2021

Veldeman Bedding blijft in beweging. Zo heeft de projectafdeling van het bedrijf twee grote nieuwe contracten gesloten, voor een hotel en vakantievilla’s. Daarnaast zijn een aantal directieleden, waaronder Peter van Rompuy uit dienst getreden, om vervolgens als zelfstandige werkzaam te blijven voor het bedrijf.
Ontwikkelingen bij Veldeman

Waarom is niet duidelijk, maar Veldeman Bedding heeft ervoor gekozen om de expertise van een aantal  directieleden als zelfstandige in te huren. Deze zijn dus niet meer in dienst van Veldeman, maar hebben elk een eigen bedrijf. Zo meldt Peter van Rompuy op Linkedin dat hij werkzaam is bij Varo & Co bv for Veldeman Bedding. Volgens hem kwam er heel wat op hem af na deze verandering, maar is de rust inmiddels weergekeerd. Deze nieuwe constructie betekent dat Van Rompuy in theorie vrij is om ook elders aan de slag te gaan, hiervoor is hij echter naar eigen zeggen vooralsnog veel te druk.

 

De projectafdeling van Veldeman, Glocom, mag Intersoc-hotel Astoria in Oostenrijk en de vakantievilla’s van het nieuwe Terhills Resort in België in gaan richten. Glocom levert namelijk meer dan bedden en matrassen. Dit deel van Veldeman zorgt voor de totale inrichting van projecten. De orders hebben samen een waarde van zo’n € 1,5 miljoen.

 

Veldeman is te zien in showroomcentrum De Woonindustrie (DWI). De Voorjaarsvakdagen vinden hier plaats van 21-23 maart en 12 en 13 april. Aanmelden is noodzakelijk. P.S. 04-03-2021: De Vakdagen zijn verplaatst naar april.

Foto: Veldeman in Keizershof Hotel Aalst.

 

P.S. 04-03-2021: Dit artikel is enigszins aangepast.



Links

www.velda.net
www.vel-you.com
www.glocom.be
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, covid19, #velda, #veldemanbedding, #velyou, #voorjaarsbeurs, #voorjaarsvakdagen, #vakdagen, #interieurprofessionaldag, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden