Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

Vrijdag 03 februari 2017

Lichtobject kunstenares Margherita Vellini zal live aan het werk te zien zijn tijdens de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein.
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

We schreven het al eerder: sinds het najaar zit InterieurAccent in de Woonindustrie op de 2e verdieping. Dit bedrijf importeert bijzondere handgemaakte keramische lampen van het Italiaanse merk van ontwerpster Margherita Vellini voor de Benelux.

De Italiaanse kunstenares komt nu live werken in De Woonindustrie en laat u kennismaken met haar verfijnde werkwijze: ontmoet de maker in optima forma! De prachtige lichtobjecten zijn kunstwerken op zich. Blikvangers door bijzondere modellen, kleuren, motieven en vooral de schitterende lichtinval.

Margherita Vellini zal tijdens de Vakbeurs 'live' te bewonderen zijn in het atelier op de begane grond.

Van zondag 12 tot en met woensdag 15 februari is Vakbeurs van De Woonindustrie in Nieuwegein geopend van 10-18 uur, maandag tot 19 uur. Ruim 125 interieurfabrikanten tonen hun collecties.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.interieuraccent.nl
www.margheritavellini.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #MargheritaVellini, #InterieurAccent

Gerelateerd nieuws
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden