Online Wehkamp in België

Maandag 22 september 2014

Wehkamp wil nog dit jaar de virtuele deuren van zijn online warenhuis ook in België openen. De Belgische consument krijgt met wehkamp.be een nieuw ontwikkelde webwinkel voor de Belgische markt.
Online Wehkamp in België

Het assortiment bestaat uit zo'n 150.000 artikelen van zo'n 1200 merken en is daarmee, buiten de toevoeging van diverse lokale nuances, gelijk aan het Nederlandse warenhuis. Vele tientallen merken binnen dit assortiment waren tot dusver nog niet online verkrijgbaar in België. Moederbedrijf RFS Holland Holding wil binnen drie jaar wehkamp.be tot een top-3 speler binnen de Belgische online markt maken. 

 

Herpositionering

Wehkamp.nl heeft sinds zijn transitie in 2008 van postorderbedrijf naar 100 procent online warenhuis veel tijd en energie gestoken in de herpositionering van het merk. 'Sinds 1995 zijn we online met wehkamp.nl. In die tijd waren we een van de eerste bedrijven in Nederland met een webshop. Met de online ervaring die we hiermee de afgelopen twintig jaar hebben opgedaan en de internationale ervaringen via Fonq, een van onze andere dochterbedrijven, ben ik ervan overtuigd dat ook wehkamp.be een succesvolle introductie gaat krijgen', aldus Gert van de Weerdhof, CEO van RFS Holland Holding.

 

Gefaseerde introductie

Om het online warenhuis zo goed mogelijk op de behoeftes van de Belgische consument aan te laten sluiten, kiest wehkamp voor een gefaseerde introductie. Nog dit jaar start wehkamp.be met een eerste testversie van zijn site. De klantervaringen van de testsite worden gebruikt om wehkamp.be verder te optimaliseren, zodat vervolgens de volledige versie van het online warenhuis live kan gaan met een assortiment van ruim 150.000 artikelen binnen de werelden Mode, Huis, Tuin & Do It Yourself, Elektronica, Entertainment & Huishoudapparatuur, Sport & Vrije Tijd en Beauty & Wellness. Via een formulier dat vrijdag op wehkamp.be is geplaatst, kunnen Belgische consumenten zich alvast aanmelden om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen.

In Nederland werkt wehkamp onder andere samen met diverse Nederlandse merken. Om ook voor de Belgische consument een passend aanbod te creëren, bekijkt wehkamp op dit moment de mogelijkheden om Belgische merken toe te voegen aan het assortiment.

 

 



Links

www.wehkamp.be

Tags

wonen, interieur, woonartikel, meubel, bank, stoel, tafel, kast, bureau, vloer, lamp, verlichting, woonaccessoire, gordijn, interieurbekleding, stof, bed, matras, verf

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden