Ondarreta door Design Tales

Vrijdag 23 september 2022

Met genoegen kondigt Design Tales Agencies aan dat het agentuur sinds deze zomer ook het Spaanse merk Ondarreta in de Benelux vertegenwoordigt.
Ondarreta door Design Tales
Ondarreta door Design Tales Ondarreta door Design Tales

Ondarreta, opgericht in 1975, is een derde generatie meubelfabrikant gevestigd in het Spaanse Baskenland. Het bedrijf is vernoemd naar het strand van Ondarreta in San Sebastian, waar een kleine houtwerkerij uitgroeide tot wat Ondarreta vandaag is.

 

Het bedrijf is gespecialiseerd in het ontwerpen en vervaardigen van design stoelen (foto 2: eetkamerstoel Hari), tafels (foto 3: Don tafel en stoel), krukken en woonaccessoires, voor zowel de contract- als de residentiële markt. Ondarreta werkt samen met een aantal internationale architecten en ontwerpers, waaronder: Sebastian Herkner (foto 1: Ginger), Note Studio, Ben van Berkel (UNStudio), Rafael Moneo en Yonoh Creative Studio.

 

In showroom in Amsterdam Noord heeft Design Tales Agencies collecties gepresenteerd hebben staan van: Menu, Fredericia, Qliv, Tonone, Market Set en Ondaretta.



Links

www.designtales.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales, #fredericia, #massimo, #menu, #menuas, #molinari, #molinaridesign, #qliv, #talaled, #tonone, #viccarbe, #ondarreta

Gerelateerd nieuws
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden