Omzetgroei DFS in Nederland

Vrijdag 15 maart 2019

De Britse meubelfabrikant DFS, sinds 2014 actief in Nederland, heeft inmiddels zes winkels en hoopt volgend boekjaar break-even te draaien. Dankzij omzetgroei door vooral marketing.
Omzetgroei DFS in Nederland

Foto: DFS - Bank Zinc (website)


De zogenaamde 'like-for-like'-omzet van DFS in Nederland is bijna een jaar tijd met 29% gestegen. De meubelketen dankt de groei met name aan marketing, waaronder een tv-campagne. Daarnaast experimenteert het met additionele promotiecampagnes.

Ook is het productaanbod verder aangepast op de lokale markt, zo meldt het bedrijf via Retailnews. Voor het lopende boekjaar tot 1 augustus, wordt nog een operationeel verlies van £ 1 tot 1,5 miljoen verwacht, maar daarna hoopt het break-even te kunnen draaien.

De omzet van het totale concern groeide de eerste vijf maanden van het boekjaar net als in Nederland met 29,1%, naar £ 422,3 miljoen. De winst van £ 6,2 naar £ 14,1 miljoen. DFS werd 45 jaar geleden opgericht en heeft in het Verenigd Koninkrijk meer dan honderd winkels. De eerste winkel van DFS in Nederland werd geopend op de woonboulevard in Cruquius, daarna volgde Rotterdam en in 2016 Amsterdam. Later volgden nog Heerlen, 's-Gravenhage en Eindhoven.




Links

www.dfs-banken.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bank, hoekbank, slaapbank, zitmeubel, bed, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, #dfsbanken

Gerelateerd nieuws
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden