Omzetgroei Beter Bed

Vrijdag 31 oktober 2014

Beter Bed Holding heeft een positief derde kwartaal achter de rug. Vrijwel alle landen en formules hebben hogere omzetten gerealiseerd.
Omzetgroei Beter Bed

In Nederland steeg de omzet met 4,5 procent, mede als gevolg van een aantrekkende vraag door de hogere verkoop van woningen en de herlancering van Beter Bed. Duitsland had in het derde kwartaal een omzetstijging van 13,6 procent. Ook in Oostenrijk, Spanje en België was er sprake van meer omzet. 

 

Winkels

In het derde kwartaal zijn zestien winkels geopend en 27 winkels gesloten. Het totaal aantal winkels aan het einde van het derde kwartaal bedraagt 1.138. Het gemiddeld aantal winkels ligt 4,1 procent lager dan in de vergelijkbare periode vorig jaar. Dit is voornamelijk het gevolg van de winkelsluitingen in 2013 in Spanje en de afbouw van de formules Slaapgenoten en Matrassen Concord in Nederland en België in 2014.

 

 

 



Links

www.beterbed.com

Tags

bed, slapen, omzet, matras, boxspring

Gerelateerd nieuws
 
Herfinanciering Swiss Sense
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden