Faillissement voor Markant

Vrijdag 31 oktober 2014

Markant is failliet. Het bedrijf is één van Nederlands bekendste producenten van kantoormeubilair en verhuisde enkele maanden geleden van Utrecht naar Houten.
Faillissement voor Markant

Markant is met Gispen en Ahrend een grote speler in kantoormeubilair. 'De hele Nederlandse kantorenmarkt heeft het moeilijk. Commerciële gebouwen worden niet meer gevuld', aldus directeur Jan Beltman in De Telegraaf. De curator onderzoekt de mogelijkheden van een doorstart.

 



Links

www.markantoffice.com

Tags

meubel, kantoormeubel, projectmeubel, kantoormeubilair, meubilair, kantorenmarkt

Gerelateerd nieuws
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
2e Sofacompany in A'dam
Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden