Omzet Beter Bed stagneert

Maandag 30 april 2018

Hoewel de omzet in Nederland en vooral België prima groeicijfers vertonen, drukt de omzetontwikkeling in Duitsland de omzet van Beter Bed Holding in het eerste kwartaal.
Omzet Beter Bed stagneert

Beter Bed Holding nv heeft in het eerste kwartaal een omzet gerealiseerd van € 110,4 miljoen, een afname van € 4,6 miljoen (4,0%) ten opzichte van vorig jaar (Q1 2017: € 115,0 miljoen).

In Nederland steeg de omzet in het eerste kwartaal met 4,8%, België realiseerde zelfs een omzetgroei van maar liefst 60,1%. De omzet in Duitsland daalde daarentegen met 11,8%. De like-for-like omzet bedraagt -9,4%.

Uitstekend deed het slapenconcern uit Uden het in Zweden 22,9% en ook Oostenrijk kende een bescheiden groei van 1,6%. Zwitserland en Spanje lieten echter een flinke omzetdaling zien van respectievelijk 17,2% en 26,7%.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden