Omzet Beter Bed blijft stijgen

Woensdag 30 augustus 2017

In het eerste halfjaar van 2017 groeide de omzet van Beter Bed Holding met 6,7%. Matratzen Concord sloot per saldo elf winkels.
Omzet Beter Bed blijft stijgen
Omzet Beter Bed blijft stijgen

Zonder de resultaten van de overname van Sängjätten zou nog een groei van ruim 4% het geval zijn geweest. Het eerste kwartaal noteerde een plus van 7,6%. In het eerste half jaar haalde Beter Bed Holding een omzet van bijna € 210 miljoen.

Het aantal winkels van alle gevoerde formules (Matratzen Concord, Beter Bed, El Gigante del Colchón, Beddenreus, Sängjätten en Literie Concorde) tezamen daalde vanaf begin dit jaar met twaalf naar 1.194. De Benelux keten Beter Bed sloot er vier en opende er één, per saldo drie minder dus.

Bij de DACH-keten Matratzen Concord (foto 2) is men bezig zaken te veranderen. 22 Zaken sloten hun deuren, terwijl er elf nieuwe vestigingen bijkwamen. Het aanbod in de winkels wordt vereenvoudigd en er wordt meer aandacht aan boxsprings en bedtextiel gegeven. Hiermee wordt ingespeeld op het in Duitsland doorgroeiende boxsping-segment.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden