Olive Sprig kleur van 2022

Vrijdag 27 augustus 2021

Histor voorspelt een elegante, praktische en veelzijdige Kleur van het Jaar: Olive Sprig. Dit flexibele grijsgroen staat voor groei en de veerkracht van de natuur.
Olive Sprig kleur van 2022
Olive Sprig kleur van 2022 Olive Sprig kleur van 2022 Olive Sprig kleur van 2022

Olive Sprig (PPG1125-4; foto 1) is een natuurlijke kleur, die volgens Histor (PPG Industries) ook nog eens een positieve, uitstraling heeft. De fabrikant zegt dat het subtiele groen goed samen gaat met natuurlijke materialen, authentieke elementen en meubels met gebogen vormen.

 

Het flexibele grijsgroen (dat verwijst naar de olijftak als symbool voor vrede) staat voor groei en de veerkracht van de natuur. Het is volgens Histor een ontspannende en verleidelijke kleur die een ruimte opfleurt en zorgt voor een organische levendigheid. Samen met de Histor-inspiratiepaletten Invaluable, Introspective en Inspired vormt het de basis voor persoonlijke kleurcombinaties.

 

Invaluable (foto 2) biedt rijke, gedurfde tinten voor diepte en warmte in elke ruimte. Door het 60-30-10-principe toe te passen – een hoofdkleur, een nuancekleur en een accentkleur – ontstaat volgens Histor een mooi evenwicht tussen muren, meubels en accessoires.

 

Palet Introspective (foto 3) wil het rustgevende effect van de trendkleur versterken met zachte pasteltinten.

 

Inspired straalt vrolijkheid en optimisme uit met fellere kleuren.



Links

www.histor.nl
www.ppg.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, woondecoratie, verf, behang, interieuraccessoire, wand, deco, home, verf & wand, kleur, paint, wandafwerking, schilder, verven, #histor, #PPG, #olivesprig, #kleurvanhetjaar

Gerelateerd nieuws
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
 
Nieuw merkverhaal Kobe
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden