Ode Artex aan lokale winkels

Woensdag 10 juni 2020

In de meest recente nieuwsbrief brengt Artex een ode aan lokale winkels. Ketens en zelfstandige winkels verdienen allebei zonder meer een plekje in de winkelstraat. De lokale winkelier heeft echter her en der wel een streepje voor wat Artex betreft.
Ode Artex aan lokale winkels
Ode Artex aan lokale winkels Ode Artex aan lokale winkels Ode Artex aan lokale winkels

Hunter Douglas-dochter Artex is levert stoffen binnen de labels stoffenlabels De Ploeg, Artelux, Loft79, Your Edition en Kendix Allure. De firma beargumenteert dat lokale ondernemers inkopen op basis van wat hun klanten willen. Vaak zorgt dit volgens het bedrijf voor een uniek assortiment dat precies aansluit op de wensen van de lokale doelgroep en anders bestellen zij de gevraagde producten graag.

 

Stelt u zich eens voor schrijft Artex: in iedere winkelstraat dezelfde ketens. Beetje saai, toch? Alhoewel iedere keten met recht zijn eigen klanten trekt, zijn het de lokale ondernemers die kleur geven aan een winkelstraat. Daarnaast kost lokaal winkelen volgens de fabrikant minder tijd en zorgt voor meer gemak. Klanten ontmoeten in de winkel vaak een eigenaar of medewerker die al jarenlang in de winkel werkt, mensen die volgens Artex weten hoe belangrijk een klant is, en die graag dat stapje extra zetten. Ook hebben die zij volfens  door hun ervaring een vrachtlading aan kennis.

 

Met de Beach, Sea, Ocean en Zee uit de gordijncollectie van De Ploeg krijg je volgens Artex vanzelf een zomers gevoel. Beach (foto 1) is een akoestische gordijnstof met een golvend kleureffect, verkrijgbaar in drie kleurstellingen. Sea en Ocean (foto 2 en 3) geven nieuw leven aan plastic zwerfafval dat gedreven vrijwilligers van project U-turn zorgvuldig hebben verzameld op oceaanstranden. Zee (foto 4) is een luchtige Trevira cs transparant verkrijgbaar in natuurlijke kleuren, in een reeks tinten van het strand.



Links

www.loft79.nl
www.loft79.be
www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.youredition.nl
www.deploeg.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, #artex, #artelux, #loft79, #youredition, #deploeg

Gerelateerd nieuws
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Leer is het nieuwe goud
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden