Ode aan Nederlandse designbanken

Woensdag 27 december 2023

De Machinekamer levert een grote collectie designklassiekers, maar daarnaast ook een groeiende collectie nieuwe designmeubels die opnieuw uitgebracht zijn of die het bedrijf zelf heeft ontwikkeld. Het nieuwste model is de bank Olger.
Ode aan Nederlandse designbanken
Ode aan Nederlandse designbanken Ode aan Nederlandse designbanken

Sav & Økse is de collectie Scandinavische houten meubels, die door De Machinekamer is ontworpen. De collectie bestaat uit eettafelbanken, krukken, stoelen, banken, bureaus en kasten. De Sav & Økse is exclusief te koop bij De Machinekamer.

 

De Olger bank slaat de brug tussen de tafels en banken van Sav & Økse. Het model combineert een Scandinavisch en Nederlands design. Het massieve hout en de prachtige afwerking van de rugleuning verwijzen naar de Deense ontwerptraditie. Tegelijkertijd brengt de vorm van de bank een ode aan Nederlandse designbanken uit de jaren ’60.

De Olger bank heeft een open houten frame. Deze constructie geeft het ontwerp volgens het bedrijf een licht en luchtig karakter. De houten achterzijde maakt de bank ook vanaf de rug gezien een blikvanger. Driezitsbank Olger wordt gemaakt van massief hout, in eiken, beuken of walnoot. De bank is voorzien van hoogwaardige bekleding. Standaard is keuze uit vier stofkleuren.  Andere stoffen zijn op aanvraag.



Links

www.demachinekamer.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, stoel, fauteuil, bank, tafel, salontafel, #demachinekamer

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden