Noviteiten Studio VIX

Dinsdag 07 juni 2022

Studio Vix uit Utrecht ontwerpt interieurproducten die volgens het bedrijf een positieve impact hebben op de sociale interactie en welzijn. Functionele producten met functies voor meer co-creatie en werkplezier.
Noviteiten Studio VIX
Noviteiten Studio VIX Noviteiten Studio VIX

Twee nieuwe producten van Studio Vix zijn Grutto en Tax. Grutto is een stoel voor een actieve en gezonde zit- & leunhouding. Zittend op Grutto is de zit-heuphoek meer dan 90 graden waardoor je meer zuurstof krijgt en de druk op je darmen minder is dan bij de gebruikelijke 90 graden zit-heuphoek. Het resultaat minder vermoeiing (TNO, Formanoy & Köneman, 2009). De inklapbare Grutto is er om op te zitten en tegen aan te leunen. Het leunvlak is ergonomisch zo gekozen dat zowel kleine als langere personen er goed op kunnen leunen (DIN-maten NL).

 

De Tak toolkit bar kan volgehangen worden met flip-over-papiervellen/blokken, maar ook met jassen of andere zaken. Het product heeft meerdere verschuifbare haken. De kleinere takken zijn magnetisch om daarmee notities, inspiratie, foto’s en papieren aan de twee grote takken te hangen. Geïnspireerd door de natuur blijft de Tak veranderen.

 

Grutto is gemaakt van massief eiken en gepoedercoat staal. Tak is gemaakt van gepoedercoat staal. Beide producten worden - zoals alle Vix producten - geproduceerd in Nederland.



Links

www.studiovix.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, woonwinkel, detailhandel, project, kantoor, hospitality, meubilair, meubel, bureaustoel, werkplek, thuiswerk, #studiovix

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden