Norma is terug

Dinsdag 20 augustus 2019

Bedden- en matrassenproducent Norma is overgenomen door Diamant Slaapcomfort uit Helmond. Norma zal al op de komende najaarsvakbeurs in DWI (De Woonindustrie) en groots op de Meubelbeurs Brussel een herintroductie krijgen na een jaar afwezigheid.
Norma is terug

Diamant Slaapcomfort is een handelsnaam van G & G Sales uit Helmond, dat ook het boxspringlabel Caresse voert. Directeur Maarten van der Linden heeft de merkrechten van Norma en een gedeelte van de inboedel gekocht. Norma is zeker bij de vakhandel en maar zelfs bij consumenten een bekende naam.

De vorige eigenaar, Napco Beds, ging in september 2018 zelf failliet nadat het een jaar daarvoor het failliete Norma had overgenomen. Nu zal de productie niet meer in Bosnië maar grotendeels in België worden gedaan kan en kan er uit voorraad worden geleverd. De bekende Norma bedden, zoals de afgebeelde Timeless (foto website), zijn dus weer leverbaar.




Links

www.norma.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, boxspring, ledikant, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, liquidatie, liquideren, staken, stoppen, overname, curator, #diamantslaapcomfort, #caresse, #norma, #napco, #napcobeds, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #meubelbeurs, #meubelbeursbrussel, #mbb

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden