Noppes wordt Rataplan

Dinsdag 31 december 2024

Kringloopwinkels Noppes en Rataplan gaan samen verder onder de naam Rataplan.
Noppes wordt Rataplan
Noppes wordt Rataplan

Alle veertien winkels van kringloopketen Noppes zijn inmiddels omgedoopt tot Rataplan-vestiging. De twee ketens gaan per 1 januari 2025 samen verder.

 

Door de fusie heeft Rataplan nu 49 winkels, vooral in het westen van het land. Er werken zo'n 2.500 mensen, voor een groot deel met een afstand tot de arbeidsmarkt.

 

Rataplan begon in 1982 en opende een jaar later zijn eerste winkel in Den Helder. Noppes bestaat sinds 1998 en startte in Purmerend.



Links

www.noppeskringloopwinkel.nl
www.rataplan.nl

Tags

nieuws, interieur, kringloop, winkels, samenwerking, retail, naam, merk, arbeidsmarkt, afstand, kringloopketen, tweedehands, duurzaam, meubelen, woonaccessoires, banken, fauteuils, stoelen, tafels, inleveren, verkoop, denhelder, purmerend, kringloopwinkel, #noppes, #rataplan

Gerelateerd nieuws
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden