Nieuwste collecties op Intirio

Vrijdag 20 januari 2017

Redenen genoeg om vanaf volgende week zondag de interieurtextielbeurs Intirio in Gent te bezoeken. Zeker ook om dat de nieuwste collecties van veel topmerken worden gepresenteerd.
Nieuwste collecties op Intirio
Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio

Al eerder gaven we al veel andere redenen voor een bezoek. Zoals de mogelijkheid om over de toekomst te denken in The Apartments. Daarnaast geeft Niek De Prest (foto 2) de Megatrends in haar presentatie hoe futuristen denken over de toekomst van de stad.

In het hart van Intirio bevindt zich een plein dat is opgebouwd als een overdekte werkplaats: de Factory (foto 3). Hier worden Workshops en live demo's door exposanten gegeven. Zo zal bijvoorbeeld Viktor & Sander live stoelen stofferen met meubelbekleding van Intirio-exposanten.

Tevens is hier het Magazijn gevestigd. Met een overzicht van trendy producten van exposanten waarmee decorateurs onder meer etalages zullen gaan decoreren. De Factory biedt eveneens plaats aan een bar waar elke dag van 17:30-19:30 uur een Happy Hour (foto 4) worden gehouden, waarbij de 'drink on the house is'.

Maar uiteraard zullen ook weer de nieuwste collecties van veel topmerken op Intirio te vinden zijn.

Zo presenteert Headlam in hal 1 stand F02 de producten van o.m. Balterio, Edel (foto 5, Tamino) en Karpi.

Prachtig is ook de wandbekleding van MissPrint (foto 1, Five Feathers) dat Harvizo onder meer op Intirio zal tonen.

Nog een voorbeeld is het nieuwe label van de Sprengers Adviesgroep uit Venlo met het nieuwe label Passion for Linen (foto 6, Maxime).

Intirio wordt gehouden van 29 januari tot 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur, alleen de laatste dag tot 17:00 uur.

Klik voor meer informatie, nieuws, exposanten en tickets.




Links

www.edelgroup.nl
www.harvizo.be
www.headlam.nl
www.intirio.be
www.missprint.co.uk
www.passionforlinen.com/nl/
www.textirama.be
www.viktor-sander.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award, #Intirio, #Textirama, #edelgroup, #harvizo, #headlam, #missprint, #passionforlinen, #viktorsander

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Klomp volledig eigenaar Your Floor
Your Floor zet de koers naar de toekomst: Berry Klomp is nu volledig eigenaar na de overname van alle aandelen van de vloerengrossier uit Wijk bij Duurstede.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder
 
Meer hospitality op Heimtextil 2027
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden