Nieuws bij De Woonindustrie

Vrijdag 30 januari 2015

Van zondag 8 t/m woensdag 11 februari vindt de Voorjaars Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein weer plaats. Het is de tweede beurs na de grootscheepse verbouwing vorig jaar.
Nieuws bij De Woonindustrie
Nieuws bij De Woonindustrie

Foto boven: Manduria (Expo Trading Holland)

Foto onder: Kantwielen (The Wool Studio)

 

 

Zo’n 150 vertrouwde én nieuwe merken tonen van zondag tot en met woensdag hun nieuwe collecties en noviteiten. Onder de nieuwe merken bevinden zich onder andere Lichtlab en Aventura Carpets, die vanaf begin februari standhouder zijn in het showroomcentrum.

 

Tijdens de vakbeurs staat er in De Woonindustrie een bijzondere expositie over Thonet. Nog t/m 25 februari vindt u een overzicht van de ontwerpen die tijdens de Bauhaus-periode door Thonet zijn geproduceerd. Op dinsdag 10 februari geeft Phillip Thonet om 14.00 uur een lezing over deze periode. Ook vindt er die dag om 12.30 uur een lezing plaats van Ronald Rietveld van RAAF (Rietveld Architecture-Art-Affordances) met als onderwerp het hergebruik van leegstaande panden.

 

Bij de bestaande deelnemers van De Woonindustrie zijn er ook weer veel mooie nieuwe producten te vinden. Zo introduceert Expo Trading Holland (stand nummer 2-C008) de nieuwe Manduria industriële hanglamp, met een diameter van 62 cm die in diverse kleuren leverbaar is. Tijdens de beursdagen is de lamp uit voorraad leverbaar. Ook standhouder The Wool Studio presenteert tijdens de vakbeurs een nieuw product; het vloerkleed Kantwielen. 

 

De Vakbeurs is uitsluitend bedoeld voor bezoekers die zich vakmatig met wonen bezighouden. Openingstijden zijn op zondag, dinsdag en woensdag van 10:00 tot 17:00 uur en op maandag van 10:00 tot 18:00 uur met aansluitend een diner voor genodigden.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.expotrading.nl
www.thewoolstudio.nl

Tags

wonen, interieur, design, meubel, verlichting, interieurbekleding, raamdecoratie, woonaccessoire, vloer, tapijt

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden