Nieuwigheden Coretec FFD 2024

Maandag 27 mei 2024

US Floors heeft recent veel klanten en relaties voor Coretec Floors in hun showroom in Kruisem ontvangen. De nieuwigheden voor 2024 en 2025 werden er gepresenteerd, alsook hun gloednieuwe 'state of the art'-showroom.
Nieuwigheden Coretec FFD 2024
Nieuwigheden Coretec FFD 2024 Nieuwigheden Coretec FFD 2024

Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) (13-16 mei) werden er de nodige nieuwigheden getoond. Hieronder de vernieuwde Coretec® Authentics, Proplus en XL-End collecties.

Bovendien was er in 'The Dark Room'-presentatie een primeur van een nieuw product van de vloerfabrikant te vinden die exclusief aan de bezoekers werd getoond. Deze wordt echter pas begin volgend jaar op de markt gebracht. Volgens Coretec gaat daar nog veel over gesproken worden!

'Een bezoek aan de gloednieuwe showroom van Coretec in Kruisem is een uitstekende gelegenheid om te netwerken en ondergedompeld te worden in de wereld van Coretec Floors,' aldus Hans Declerck van de Belgische verdeler Yepp. De Nederlandse collega's Erwin van Beek van Headlam en Marc Dubbeldam van Dersimo, alsook Joost Heynen van Intr waren het daar volmondig mee eens. Zoals bekend hebben Coretec-vloeren een waterdichte kern en een duurzame kurkonderlaag.



Links

www.coretecfloors.com
www.dersimo.nl
www.flandersflooringdays.com
www.intr.nl
www.usfloorsllc.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvc vloer, kurk, klikvloeren, onderlaag, installatie, waterdicht, natuurlijk, collectie, recyclebaar, duurzaam, uitstraling, klikverbinding, keuken, badkamer, woonkamer, vloerverwarming, #coretecfloors, #dersimo, #flandersflooringdays, #coretec, #intr, #usfloors, #essentials

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
Donkere vloeren blijven mode
Donkere houten vloeren hebben een sterke aantrekkingskracht volgens Julie Robbins van Bjelin vloeren. Daarom raken ze nooit uit de mode.
lees verder
Overname door Beaulieu
De vloerbedekkingsfabrikant Beaulieu International Group breidt de activiteiten uit met een strategische acquisitie in Oostenrijk voor de garen-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden