Nieuwe zelfklevende ondervloeren

Vrijdag 08 oktober 2021

Estillon breidt de Floorfixx collectie uit met een innovatieve nieuwe zelfklevende ondervloer: Floorfixx optimum.
Nieuwe zelfklevende ondervloeren

Floorfixx optimum is een ondervloer voor PVC Dryback. Deze systeemvloer heeft een zelfklevende laag, waardoor traditionele lijm niet meer nodig is. De lip-las verbinding zorgt voor een snelle en efficiëntie installatie. De vloer is direct belastbaar, er hoeft dus geen rekening gehouden te worden met wacht- en droogtijden.

Net als andere ondervloeren verlengt ook deze nieuwe de levensduur van de vloerbekleding en zorgt voor extra luxe en comfort. Floorfixx optimum is geschikt voor zowel huishoudelijk als projectmatig gebruik.

Alle voordelen van Floorfixx Optimum op een rij:

  • Snelle installatie door zelfklevende laag.
  • Geen gebruik traditionele lijmen
  • Renovatie van slechte basisvloeren ten behoeve van PVC Dryback stroken en tegels
  • Geen wacht-/droogtijden; direct belastbaar
  • Egaliseert oneffenheden en geeft maximale stabiliteit
  • Garandeert een strakke vlakke basis voor uw installatie

De gehele fabricage van de Floorfixx Optimum wordt door professionals uitgevoerd op de eigen productielocatie van Estillon. Volgens het bedrijf uit Uden komt dit de kwaliteit, duurzaamheid en service van dit product ten goede.

De ondervloeren van Estillon zijn te verkrijgen via groothandels.



Links

www.estillon.com/product-categorie/productmerken/floorfixx/
www.estillon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, vinyl, pvc, lvt, kurk, tegels, tapijt, laminaat, parket, stoffering, smooth edge, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, luxerton, smartfloor, dampscherm, vochtscherm, moisture barrier film, zwevend, contactgeluidsreductie, antislip, anti-slip, 10dB, appartement, parquetfelt, soundbase, timberbase, xpsfoam, #estillon, #bestbase, #roberts, #floorfiix, #floorfixxoptimum, #kombifloor, #spanfloor, #floorfixx

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden