Nieuwe winkelpresentatie Coretec

Donderdag 16 januari 2025

Klanten moeten sneller verleid worden in de showroom met het nieuwe vloeren display-concept van het jubilerende premium merk Coretec.
Nieuwe winkelpresentatie Coretec
Nieuwe winkelpresentatie Coretec Nieuwe winkelpresentatie Coretec

Het nieuwe display-concept van Coretec® heeft de premium-uitstraling die het merk uitstraalt. Dit modulaire concept voor de rigidcore vloeren is gelanceerd op de beurs Bau in Munchen en zal vanaf nu aangeboden worden aan de dealers.

 

Het licht in de schuifkast toont mooi het reliëf in de designs. De demo-panelen zijn eenvoudig uit de kast te halen. Deze kunnen dan op de vloer of op de display zelf getoond worden, waardoor de designs ook liggend gepresenteerd kunnen worden.

 

Op elk paneel staat bovendien een QR-code. Als je deze scant met de smartphone, dan wordt er een vloer in een aantal demo-interieurs getoond. Vanaf hier is het maar een kleine stap naar de Room Visualizer op de website van Coretec. Hierin kan onder andere ook een foto van het eigen interieur geupload worden. Het complete concept bevat ook een 75 inch tv–scherm, om alle mogelijkheden zo visueel mogelijk te presenteren.

 

Deze display is onder andere gepresenteerd vanwege 10 jaar Coretec en verbindt het assortiment. 'Elke collectie heeft haar eigen karakter. Dat blijft zo,' zegt Jan Dossche, president van US Floors, het bedrijf achter Coretec Floors. 'Toch ligt met deze displays de klemtoon meer op wat alle Coretec-collecties bindt. Je ziet een premium-geheel.' Maar ook de individuele identiteit van elke collectie blijft zichtbaar.

 

Het hele merk kreeg trouwens een update bij zijn 10de verjaardag. Een rustiger, robuust en premium logo straalt zekerheid uit en moet de consument mede overtuigen om voor het merk te kiezen. Daarbij hoort tevens een nieuwe website, die inmiddels ook is gelanceerd.



Links

www.coretecfloors.com

Tags

nieuws, interieur, collectie, verjaardag, bestaan, vloeren, pvcvloeren, kurk, klikvloeren, meerlaagsvloeren, kliksysteem, waterdicht, series, assortiment, uitstraling, winkelpresentatie, display, modulair, displayconcept, binding, premium, merk, merkuitstraling, merkidentiteit, roomvisualizer, scannen, qrcode, uploaden, kamer, foto, beurs, exposant, #coretec, #bau, #usfloors

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden