Nieuwe weg Match

Dinsdag 10 september 2024

Match Trading by Rob Viool slaat een nieuwe weg in door een samenwerking met Robert Warnaar.
Nieuwe weg Match

Rob Viool (foto rechts) is een samenwerking aangegaan met DK Interiors dat Match Trading voort gaat zetten. Rob is blij met deze samenwerking en zal de komende jaren nog aanblijven om al zijn ervaring te delen met DK Interiors, het bedrijf dat Robert Warnaar (foto links) heeft opgericht voor zijn zoon Damièn Keano. De planning is dat laatstgenoemde DK Interiors gaat leiden.

Robert Warnaar
is zeker geen onbekende in de branche, hij voert zelf onder andere al lang de merken Clarke & Clarke (Sanderson Design Group), Diamonds en Wind.

 

Match Trading by Rob Viool verkoopt in de Benelux onder andere de stoffenmerken Ambla, Charles Burger, Ifi Designs and Colors, Elanbach, Jim Dickens, Swaffer en Windsor & York (Abbotsford Textiles). De showroom van Match Trading in het ETC is compleet gerestyled.

 

N.B. Elanbach geeft op haar Facebook-pagina overigens aan met de productie in maart te zijn gestopt, de website functioneert momenteel ook niet. Ook het label Windsor & York is niet meer te vinden van de site van Abbotsford.

 

P.S. 15-04-2025: Dit artikel is iets aangepast om de nieuwe situatie te verduidelijken.



Links

www.matchtrading.nl
www.ambla.com
www.charles-burger.org
www.designsandcolors.com
www.elanbach.com
www.etcdesigncenter.nl
www.jimdickens.co.uk
www.sandersondesigngroup.com
www.swaffer.co.uk
www.wind.be
clarke-clarke.sandersondesigngroup.com

Tags

Nieuws, interieur, stoffen, agentuur, samenwerking, restyling, showroom, stoffenmerken, branche, woningtextiel, gordijn, meubelstof, bekleding, stofferen, overname opvolging, opvolger, personalia, #robviool, #matchtrading, #ambla, #charlesburger, #clarkeclarke, #clarkeandclarke, #designsandcolors, #elanbach, #etcdesigncenter, #jimdickens, #sandersondesigngroup, #swaffer, #wind

Gerelateerd nieuws
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder
 
Ode aan het aardse
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden