Nieuwe wandlijm Uzin

Vrijdag 03 juli 2020

Uzin introduceert UZIN KE 68 T. Deze 1-k hybridelijm is bedoeld om zwaardere bedekkingen zoals duo-planken, parket en harde soorten kunststof watervast aan de wand te bevestigen.
Nieuwe wandlijm Uzin

UZIN KE 68 T is volgens Uzin Utz is als een van de weinige wandlijmen in de markt geschikt voor het verlijmen van nagenoeg alle soorten bedekking aan de wand. Het bedrijf vervolgt dat de 1-componenten lijm zeer maatstabiel is en daardoor ook toepasbaar in ruimtes met veel zonlicht. UZIN KE 68 T leent zich volgens Uzin Utz  voor toepassing van hard kunststof wandbekleding in de gezondheidszorg, omdat de lijm watervast is. Ook PVC-stroken, rubber en zelfs duo-planken parket kunnen echter met dit product verlijmd worden op de wand.

 

UZIN KE 68 T bevat geen weekmakers en is zeer emissiearm. De STP-lijm kan worden toegepast op zowel zuigende als niet-zuigende wanden of kleine vloeroppervlakken en beschikt over een extreem hoge kleefkracht waardoor de lijm slechts enkelzijdig hoeft worden aangebracht. De lijm wordt in emmers of kitworsten geleverd. De lijm kan - direct uit de emmer - worden aangebracht met een kleine spatel en worden verdeeld met een passende kitstrijker. Bij verwerking met de kitspuit wordt de lijm direct op de muur aangebracht en daarna verdeeld met de juiste kitstrijker.



Links

www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, wandbekleding, #uzin, #uzinutz, #uzinke68T

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden