Nieuwe voorzitter Inretail

Woensdag 22 september 2021

De ledenraad van brancheorganisatie Inretail uit Zeist heeft een nieuwe voorzitter gekozen.
Nieuwe voorzitter Inretail

Krein Bons (foto), ceo van schoenenketen Vanharen, is de nieuwe voorzitter van Inretail. De ledenraad heeft hem dinsdag unaniem gekozen voor die rol.

 

Bons is sinds 2019 bestuurslid van Inretail en werd in januari dit jaar al benoemd tot waarnemend voorzitter na het plotselinge overlijden van Anton Sanders. De topman van keukenconcern DKG Group was toen vier jaar voorzitter.

 

Bons is al ruim 24 jaar ceo van Vanharen, dat onderdeel is van het Duitse schoenenconcern Deichmann.



Links

www.inretail.nl
www.vanharen.nl

Tags

nieuws, interieur, branchevereniging, ledenraad, voorzitter, bestuur, ceo, personalia, #inretail, #vanharen, #deichmann, #kreinbons

Gerelateerd nieuws
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden